Materiały Eksploatacyjne

printer 933098 340

Marka Impressio oferuje szeroki wachlarz produktów:

 • * tonery,
 • * tusze,
 • * folie termotransferowe,
 • * taśmy do drukarek igłowych

original 1422440904tonertuszoriginal 1422440904toner

impressio2

Produkty marki Impressio objęte są DOŻYWOTNIA GWARANCJĄ od daty sprzedaży. 

Gwarantujemy prawidłowe działanie produktów przez cały okres ich eksploatacji, aż do całkowitego wyczerpania środka barwiącego.

Marka Impressio oferuje szeroki wachlarz produktów o wysokiej jakości, przykładem są tonery, w których standardowo stosujemy proszek polimeryzowany, który w porównaniu do proszku tradycyjnego charakteryzuje się: mniejszą średnicą cząstek i ich jednorodnym kształtem, co zapewnia dokładniejsze pokrycie papieru. Dzięki temu w kserokopiarkach tworzone są wysokiej jakości, wierne kopie dokumentów zawierających tekst i cienkie linie.

Jakość wydruku dorównuje drukowi offsetowemu. Ze względu na to, że toner polimeryzowany nie wymaga stosowania oleju w procesie stapiania, reprodukowane dokumenty wyglądają naturalnie, pozbawione są efektu połysku, można poddać je dalszej obróbce np: foliowaniu. Na kopiach można pisać długopisem, można do nich przylepiać kartki papieru itp. 

Mniejsze cząsteczki tonera szybciej przylegają do papieru, co pozwala z kolei ograniczyć zużycie tonera. Toner polimeryzowany jest też bardziej ekologiczny. Do jego produkcji zużywa się mniej energii niż w przypadku tradycyjnych tonerów otrzymywanych w wyniku proszkowania. 

Ponadto udało się zmniejszyć o około 30% emisję dwutlenku węgla, tlenków azotu i siarki.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że toneru polimeryzowanego w standardowej kasecie do drukarki mieści się zdecydowanie więcej, co czyni wydruk tańszym.

gwarancja

Gwarancja na urządzenia

Użytkowanie produktów marki Impressio nie narusza gwarancji producentów urządzeń. W przypadku gdy serwis urządzeń wyda ekspertyzę informującą, iż bezpośrednią przyczyną uszkodzenia było zastosowanie produktu marki Impressio, urządzenie jest bezpłatnie naprawiane (przez wskazany przez TWT serwis) lub wymieniane na nowe.

Gwarancja jakości

Począwszy od procesu produkcji poprzez zaopatrzenie, aż do pierwszego kontaktu z produktem nasz klient może mieć pewność, że wszystkie produkty Impressio posiadają oczekiwaną przez niego jakość.

Wyznaczone cele w postaci najwyższej jakości produktów Impressio osiągamy poprzez:

 • * odpowiedni dobór dostawców komponentów wysokiej jakości, spełniających rygorystyczne kryteria jakości,
 • * systematyczne badanie poziomu zadowolenia naszych klientów z wytwarzanych i oferowanych przez nas produktów,
 • * stałe monitorowanie potrzeb i trendów rynkowych w celu wyselekcjonowania odpowiedniej oferty produktowej dostosowanej do wymagań klientów,
 • * ciągłe doskonalenie jakości produktów, poprzez ciągłe szkolenie pracowników związanych z produkcją,
 • * stałe kontrolowanie i monitorowanie każdego etapu w procesie powstawania produktu, od momentu początkowego do fizycznego zużycia u klienta.

 pewność

Warunki gwarancji

Gwarancja obejmuje prawidłowe działanie produktu, przy zachowaniu zalecanych warunków użytkowania i przechowywania. Gwarancja traci ważność w momencie wyczerpania środka barwiącego (następuje znaczne pogorszenie druku - szerokie pasy lub blade wydruki) Po instalacji wkładu w urządzeniu nie jest zalecane wyjmowanie go aż do momentu całkowitego wyczerpania, gdyż może to spowodować jego uszkodzenie. Jeśli produkt okaże się wadliwy, zostanie on wymieniony na nowy.

Uznanie reklamacji uzależnione jest od spełnienia następujących warunków:

 • * reklamowany produkt nie może być uszkodzony mechanicznie, zaschnięty, ani też wyczerpany,
 • * wadliwy produkt należy dostarczyć wraz z dokumentem zakupu, w oryginalnym i kompletnym opakowaniu
 • * do wniosku reklamacyjnego należy załączyć wydruk strony testowej drukarki (jeżeli jest możliwy jej wydruk) oraz w miarę możliwości pełny opis wady.

bezpieczeństwo